यस्ता छन एमालेका २ नम्बर प्रदेशका सारथीहरु

42

Final

बीरगंज ९ असार – नयाँ सम्बिधान अनुसार नेकपा एमालले आफनो पार्टीको संरचनालाई प्रादेशीक बनाएको छ । पार्टीको स्थायी समितिको मंगलवार सम्पन्न बैठकले प्रदेश समितिमा रहने सदस्यहरुको नामावली पनि टुङ्गो लगाएको छ । प्रदेश नं २ मा ८० सदस्यीय समिति निर्माण भएको छ । यो समितिले पहिला अञ्चल समन्वय समितिले गर्दै आएको सबै काम गर्ने छ । यो समिति बने संगै नेकपा एमालेको सागंठानीक सरचनामा अञ्चल समन्वय समिति खारेज भएको छ । प्रदेश २ को समितिमा ८ जिल्लाका निम्न ब्यक्तिहरु सदस्यको रुपमा रहेका छन ।

केन्दीय सदस्यहरु

१. रामप्रित पासवान इञ्चार्ज सगरमाथा
२. योगनारायण यादव, इञ्चार्ज जनकपुर
३. लक्ष्मण पौडेल, सह इञ्चार्ज जनकपुर
४. लीलानाथ श्रेष्ठ, इञ्चार्ज सिरहा
५. रामरती राम, सह इञ्चार्ज सिरहा
६.सुमन प्याकुरेल, इञ्चार्ज सप्तरी
७. कमलादेवी महतो, इञ्चार्ज सर्लाही
८. श्रीप्रसाद साह, इञ्चार्ज धन’षा
कmष्भि झयतष्अयल दिनेश राई, इञ्चार्ज पर्सा
१०.प्रल्हाद गिरी, सह इञ्चार्ज पर्सा
११. बलवीरप्रसाद चौधरी, इञ्चार्ज बारा
१२. कल्याणी खड्का, इञ्चार्ज रौतहट
जिल्ला अध्यक्षहरु
१३. गोविन्द न्यौपाने सप्तरी
१४. प्रमोद यादव सिराहा
१५. राजकिशोर यादव धनुषा
१६. जामुन मण्डल महोत्तरी
१७. रेवती पन्त सर्लाही
१८. कमल राय यादव रौतहट
१९. त्रिलोकी चौधरी वारा
२० चीरञ्जीवी आचार्य पर्सा

मुरारी कार्की सप्तरी ,शैलेन्द्र झा सप्तरी, रामेश्वर मण्डल सप्तरी, तिलमान मगराती – सप्तरी, दिनेश्वर प्रसाद यादव – सप्तरी, मागन कामैत – सिराहा, रामवावु यादव – सिराहा, शिवशंकर यादव – सिराहा, रामेश्वर शाह – सिराहा, लक्ष्मण प्रसाद राई – सिराहा, चन्द्रभुषण साह – सिराहा नन्दकुमार मण्डल – धनुषा विन्देश्वर साह – धनुषा, महोम्मद कैस – धनुषा, जुलीकुमारी महतो – धनुषा, रघुनाथ साह – धनुषा , अक्षलाल महातो – धनुषा , मनोज खड्का – धनुषा, सरिता ढुगांना – महोत्तरी, तपेश्वर साह – महोत्तरी, सुरेशप्रसाद सिंह – महोत्तरी, रामगुलाम पासवान – महोत्तरी, मोहन महतो – महोत्तरी , माधव श्रेष्ठ – महोत्तरी , शुसीलकुमार थपलिया – सर्लाही, राजकुमार उप्रेती – सर्लाही, गोमा विष्ट – सर्लाही, विकाउप्रसाद यादव – सर्लाही, नरेन्द्र राय यादव – सर्लाही ,. ललन राय यादव सर्लाही छठु यादव बारा ,.सुरेन्द्र यादव बारा , विनोद साह बारा ,. छविलाल उप्रेती ,. भरत खड्का बारा , वालगोपाल थापा पर्सा , किशोरिप्रसाद कुशवाहा पर्सा ,. घनश्याम महत पर्सा ,. अव्दुलकलाम आजाद रौतहट ,, जयचन्द्र पटेल रौतहट ,. सचिदानन्द साह रौतहट ,. महादेव साह रौतहट , उद्धवप्रसाद रेग्मी रौतहट , उषाकुमारी पोखरेल सप्तरी, असरा चौधरी सप्तरी,उमा कोइराला सिन्धुली,. लीलादेवी शर्मा धनुषा,पल्टीदेवी यादव धनुषा,.दुर्गीदेवी पासवान धनुषा,. दुर्गा दाहाल महोत्तरी,. रामसुन्दरी देवी महोत्तरी,. किरणदेवी राय यादव सर्लाही,कौशिल्या धनहा मगर सर्लाही,जयरानीदेवी सहनी रौतहट,. शान्ता थापा मगर रौतहट,. सिता गुरुङ बारा,.कल्याणी चौधरी बारा,सन्ध्या भट्ट पर्सा,.प्रेमा पौडेल पर्सा